O mnie

Odkąd pamiętam, czułam ogromną potrzebę pomagania innym. Zawsze głęboko bolało mnie, kiedy ktoś cierpiał, czy to fizycznie, czy emocjonalnie.

Niestety przez większość mojego życia nie mogłam pomagać, bo to ja potrzebowałam pomocy. W wieku osiemnastu lat poważnie zachorowałam i przez wiele lat nie potrafiłam ani wyjść z tej choroby, ani się z nią pogodzić.

Wszystko się jakoś względnie unormowało, kiedy związałam się z czułym, kochającym mężczyzną i urodziłam śliczną córeczkę.

Względnie.

Nadal było we mnie dużo złości, urazy, niezgody na to, co jest. Nadal brakowało mi miłości i zaufania do Siły Wyższej.

Może to zabrzmi dziwnie, ale z pomocą przyszła mi kolejna dość ciężka, ale nie zagrażająca życiu choroba. Paradoksalnie to ona była tym, czego potrzebowałam, najlepszą rzeczą, jaką mogłam dostać. Napełniła mnie takim przerażeniem, że nie miałam innego wyjścia, tylko wykorzystać całą moją energię i zacząć coś z sobą robić. Miałam małe dziecko, które potrzebowało zdrowej matki.

Na tym blogu chciałabym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami, pokazać Wam, czego się nauczyłam. Moim najgłębszym marzeniem jest, aby pomógł on Wam w odnalezieniu Waszej własnej drogi do zdrowia i spełnienia. Wierzę głęboko, że te dwie rzeczy są przeznaczeniem każdego człowieka.

Emilia Ciepła

 

maki przy drodze
maki przy drodze

9 uwag do wpisu “O mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s